Технологія очистки

“Здорова Вода” є не лише кришталево чистою, а й корисною, адже збагачена мінералами та мікроелементами. Своїм складом ідентична до талої, льодовикової води, при регулярному вживанні вона покращує обмін речовин, зміцнює імунітет, зменшує рівень холестерину в крові, нормалізує роботу серця. «Здорова Вода» не потребує кип’ятіння, ідеальна для приготування їжі, напоїв, не утворює накипу. Такої якості води неможливо досягнути в домашніх умовах, а джерельна вода через несприятливу сучасну екологію також потребує додаткового очищення.

У власному процесі виробництва ми використовуємо лише найкраще обладнання виробництва США, Канади та Німеччини. Як відомо, ці країни – світові лідери технологій водоочищення, адже у них існують найжорсткіші санітарні норми в світі щодо питної води.

Етапи очистки та підготовки води до розливу:

Технологія
  1. Фільтр механічного очищення 20 мікронів – фільтрація частинок до 20 мікронів. Видалення механічних домішків, піску, окалин, іржі та ін.
  2. Багатошаровий фільтр – зниження рівня помутніння, видалення окисленого заліза, сполук хлору, барвників, танінів, неприємного запаху, смаку та спектру органіки.
  3. Пом’якшення води – зниження жорсткості, кількості солей та важких металів. Надлишок саме цих речовин призводить до розвитку сечокамінних хвороб, відкладенню солей та ін.
  4. Фільтр механічного очищення 5 мікронів – фільтрація можливих частинок до 5 мікронів.
  5. Система зворотного осмосу – ця система під високим тиском пропускає воду крізь спеціальні мембрани (схожі на сито), розмір яких здатен пропустити лише молекулу води, що є значно меншою ніж віруси та бактерії. Цей метод гарантує майже 100% чистоту води. Очищена в цей спосіб, вода відповідає найсуворішим з існуючих вимог у світі. Її смакові та структурні властивості подібні до властивостей талої гірської води, що, як відомо, є найкориснішою для людини. В даний час це найкращій спосіб отримання чистої питної води.
  6. Вплив на воду ультрафіолетовим випромінюванням – найефективнішій та найбезпечніший метод знезараження води, що дезактивує хвороботворні мікроорганізми та віруси без погіршення смаку та запаху води.
  7. Ремінералізація – насичення води необхідною кількістю мінералів та мікроелементів, що робить її «живою», корисною та ідеально чистою

«Здорова вода» має збалансований вміст солей не більше (100 мг/л) (калій, магній та натрій), при її кип’ятінні не утворюється накип. Вода відповідає всім вимогам Держстандарту України (ДСТУ 2874-82) та нормам СЕС. Виробниче обладнання виготовлене у відповідності до ТУУ 15.9-31749798-001-2003 та міжнародних стандартів ISO-9001, що погоджено Міністерством охорони здоров’я України.

Показники“Здорова вода”Норми ДСанПіН
Величина Ph (Водневий показник)6,5-8,56,5-8,5
Загальна мінералізація (сухий залишок)100-250 мг/дм3не більше 1000 мг/дм3
Жорсткість загальна0,7 ммоль/дм3не більше 7 ммоль/дм3
Магнійне більше 30 мг/дм3не більше 80 мг/дм3
Натрій і калій20 мг/дм3не більше 220 мг/дм3
Фторидине більше 1,5 мг/дм3не більше 1,5 мг/дм3
Кальційне більше 80 мг/дм3не більше 130 мг/дм3
Залізо загальнене більше 0,2 мг/дм3не більше 0,2 мг/дм3
Сульфатине більше 50 мг/дм3не більше 250 мг/дм3
Хлоридине більше 100 мг/дм3не більше 250 мг/дм3

Зверніть увагу !!!
Замовлення здійснюються виключно за телефоном:

(067)7557780